KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5108206

nr 510 8206

Pastell

signerad, "Hornöberget, Örnsköldsvik", 19x27

Utrop:

100 kr

måndag 25 februari 2008
kl 17:30:18