KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7707345

nr 770 7345

Blandteknik

Rose-marie Svanberg, brud i kosmiskt landskap, signerad -68, 27x34

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 augusti 2012
kl 17:05:27

12/8 23:21:31 1      Vinnande bud