ART / Lithographs / Litographs in colors 9949692
nr 994 9692
LITOGRAPHS IN COLORS
7 pcs. lösa blad, Brianchon, Oudot, Manessier, Blanson, Aizpiri, Fini, Dayez, numrerade och signerade, sheet: 37x57,
7 st. lösa blad, Brianchon, Oudot, Manessier, Blanson, Aizpiri, Fini, Dayez, numrerade och signerade, bladets mått: 37x57
Withdrawn
Monday November 16 2015
at 18:24:23