KONST / Litografier / Färglitografi 17339256
nr 1733 9256
Lennart Roupe
(f. 1918), Sverige
Signerad, numrerad 142/190. Färglitografi, bildmått: 58x64 cm, yttermått inklusive ram: 77x82 cm
Lennart Roupe, svensk målare, tecknare och grafiker född 1918.
Utrop:
500 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 19:37:47
Lennart Roupe
Läs mer om Lennart Roupe