KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11922294
nr 1192 2294
Torbjörn Nolkrantz
(1936-2016), Sverige
Blandteknik, "Tupp", Monogramsign TN, daterad 1993. Motivet: 20x18 cm
Torbjörn Nolkrantz, svensk bildkonstnär född 1936, död 2016.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 juli 2018
kl 20:36:31
1/7 16:44:26
Torbjörn Nolkrantz
Läs mer om Torbjörn Nolkrantz