MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Dekorelement 5486180
nr 548 6180
Dekorelement
Lenght: ()
7 delar, 1800-tal, förgylld metall, längd: 21-73
100
SEK 650
Monday October 27 2008
at 16:20:21
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
300 kr
500 kr
500 kr
600 kr
6