FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 13956502
nr 1395 6502
ARMCHAIR
Alf Svensson, Bra Bohag, 1950/60-tal. Ställbar. Sitthöjd ca 44 cm. Bredd ca 69 cm, höjd 90-95 cm, wear, blekt, renoveringsbehov.
Alf Svensson, Bra Bohag, 1950/60-tal. Ställbar. Sitthöjd ca 44 cm. Bredd ca 69 cm, höjd 90-95 cm
Condition: slitage, blekt, renoveringsbehov
600
SEK 200
Monday May 3 2021
at 20:32:32
100 kr
150 kr