FURNITURE / Chairs and Stools / Armchair 13956502

nr 1395 6502

ARMCHAIR

Alf Svensson, Bra Bohag, 1950/60-tal. Ställbar. Sitthöjd ca 44 cm. Bredd ca 69 cm, höjd 90-95 cm, wear, blekt, renoveringsbehov.

Alf Svensson, Bra Bohag, 1950/60-tal. Ställbar. Sitthöjd ca 44 cm. Bredd ca 69 cm, höjd 90-95 cm

Condition: slitage, blekt, renoveringsbehov

600

SEK 200

Monday May 3 2021
at 20:32:32