KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004052

nr 1700 4052

Jerzy Potrzebowski

(1921-1974), Polen

Oljemålning, Signerad, daterad 68, häst. Olja på pannå, 28x25 cm, yttermått inklusive ram: 37x34 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 12 maj 2025
kl 20:12:04

Jerzy Potrzebowski

Läs mer om Jerzy Potrzebowski