KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12702371
nr 1270 2371
Agneta Swidén
(f. 1926), Sverige
Blandteknik, Träd. Signerad, daterad -72. Motivet: 36x25 cm
Agneta Swidén, född 1926, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:16:22
26/8 20:09:19