ART / Lithographs / Giclée 14364004
nr 1436 4004
Jonas Lundh
(f. 1965), Sverige
Jonas Lundh (b. 1965), Sweden. "Hus". Signed, numbered 1/60. Image dimensions: 28x38cm, unframed,
Gicléetryck, "Hus". Signerad, numrerad 1/60. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad
Jonas Lundh, Swedish artist born in Fagersta 1965.
Monday December 6 2021
at 20:34:01
Lis Husberg (f. 1920)