KONST / Litografier / Färglitografi 12254493
nr 1225 4493
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Färglitografi, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Signerad -87, EA-upplaga, Flygel. Motivet: 76x57
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 december 2018
kl 19:40:10
11/12 17:19:27
500 kr
17/12 09:31:55
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer