KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13647060
nr 1364 7060
Robert Wilhelm Ekman (1808-1873), Porträtt av konstnären Carl-Johan Sjöstrand. Signerad, med dedikation, uppfodrad duk, 57x48 cm
Kondition: slitage
Utrop:
10.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:17:56
29/11 22:00:09
- Klassiska
30 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska