KONST / Litografier / Färglitografi 16285171
nr 1628 5171
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Sommar. Signerad, numrerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 35x24 cm, yttermått inklusive ram: 55x41 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:46:57
17/6 19:35:25
Stefan W Igelström
Läs mer om Stefan W Igelström