KONST / Litografier / Färglitografi 15837201

nr 1583 7201

Olof Sandahl

(f. 1938), Sverige

Färglitografi, Surrealistiskt komposition. Signerad, numrerad 209/260, daterad -74 cm, yttermått inklusive ram: 32x42 cm

Olof Sandahl, svensk målare och grafiker född 1938.

Utrop:

300 kr

måndag 4 december 2023
kl 19:37:55

Olof Sandahl

Läs mer om Olof Sandahl