KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Krita 5966280

nr 596 6280

Krita

Oskar Bergman, 1904, Landskap, 34x53

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 31 augusti 2009

31/8 14:06:33 1      Vinnande bud