FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 5842098
nr 584 2098
CHAIRS
one pair, 20-tal, slitage, skador.
Ett par, 20-tal
Condition: slitage, skador
100
SEK 950
Monday May 25 2009
at 17:45:13
100 kr
300 kr
300 kr
500 kr
400 kr
900 kr