ÖVRIGT / Diverse / Vinkylare på ben 5508351

nr 550 8351

Vinkylare på ben

1800-tal, mahogny, intarsia, (mässingsinsats) 28x28, höjd: 50

Kondition: Normalt bruksslitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

4.300 kr

måndag 3 november 2008
kl 17:51:56