ART / Lithographs / Litographs 7641148
nr 764 1148
James Pauli
(1857-1934)
four parts, James Pauli (1857-1934), 1926, Uppsalamotiv, subject size: 16x27,
LITOGRAPHS, 4 delar, James Pauli (1857-1934), 1926, Uppsalamotiv, motivets mått: 16x27
SEK 100
Monday June 11 2012
at 18:37:36
6/6 02:12:31