ART / Sculptures and works of art / Sculptures 11356180

nr 1135 6180

SCULPTURES

3 pcs, byster, painted plaster, height: 13 cm, skador och lagningar.

3 st, byster, bemålad gips, höjd: 13 cm

Condition: skador och lagningar

Withdrawn

Monday October 9 2017
at 18:05:52