ART / Lithographs / Giclée 13713676
nr 1371 3676
GICLÉE
Veronica Sofie, "Ansikte". Signed with monogram, numbered 51/100. Subject: ca 27, 5x37, 5 cm, unframed,
Gicléetryck, Veronica Sofie, "Ansikte". Monogramsignerad, numrerad 51/100. Motivet: ca 27,5x37,5 cm, oramat löst blad
SEK 150
Monday January 11 2021
at 20:49:59
8/1 11:00:55
100 kr
11/1 18:27:33