ART / Lithographs / Litograph in colors 16165311
nr 1616 5311
Stefan W Igelström
(f. 1953), Sverige
Stefan W Igelström (b. 1953), Sweden. Signed, litograph in colors, numbered HC, dated -90, Image dimensions: 60x46, sheet. 76x57. Unframed,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, färglitografi, numrerad HC, daterad -90, bildmått: 60x46, bladets mått. 76x57. Oramat löst blad
Stefan W Igelström, Swedish, born 1953.
SEK 300
Monday April 29 2024
at 20:11:09
29/4 14:13:38