KONST / Litografier / Färglitografi 7832161
nr 783 2161
Måns Heidvall
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Mats Heidvall, kompositon, 1/150, signerad -95, 57x39
Måns Heidvall, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
400 kr
Såld:
650 kr
måndag 15 oktober 2012
kl 19:04:42
250 kr
250 kr
500 kr
600 kr