KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 11806294
nr 1180 6294
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Torrnålsgravyr, Signerad, daterad 1983, numrerad 24/75, motivet: 25x15,5 cm
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:01:42
150 kr
200 kr