KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnålsgravyr 11806294

nr 1180 6294

Lasse Söderberg

(f. 1941), Sverige

Torrnålsgravyr, Signerad, daterad 1983, numrerad 24/75, motivet: 25x15,5 cm

Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

250 kr

måndag 30 april 2018
kl 18:01:42

Lasse Söderberg

Läs mer om Lasse Söderberg