KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13732024

nr 1373 2024

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Söder. Signerad, numrerad 73/360, daterad -76. Motivet: 40x55 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:04:55

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén