KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13977154

nr 1397 7154

Blandteknik

Asien, Ämbetsman, 25x17, yttermått inklusive ram: 36x27 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:43:08