KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9759012
nr 975 9012
Akvarell
Signerad, Stockholm från söder, 25x35
Utrop:
600 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:28:50
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv