KONST / Litografier / Litografi 8091088

nr 809 1088

Reinhold Ljunggren

(1920-2006), Sverige

Litografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), 115/310, signerad, motivets mått: 28x36

Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 februari 2013
kl 20:42:28

25/2 19:38:09 1      Vinnande bud

Reinhold Ljunggren

Läs mer om Reinhold Ljunggren