KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 15692062
nr 1569 2062
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålningar, 5 st, Monogramsignerade. Olja på pannå, 38x46, oramade
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 18:32:30
6/10 19:41:45
100 kr
9/10 09:22:05
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler