FURNITURE / Chairs and Stools / Loungemöbel 15526183
nr 1552 6183
Loungemöbel
2 st fåtöljer + table, Claesson Koivisto Rune, 'Bowie', för David Design. Oak, delvis genombruten rygg, stoppade sitsar med textilklädsel. Length: 72 cm. Width: 72 cm. Height: 34 cm, wear, stains.
2 st fåtöljer + bord, Claesson Koivisto Rune, "Bowie", för David Design. Ek, delvis genombruten rygg, stoppade sitsar med textilklädsel. Längd: 72 cm. Djup: 72 cm. Höjd: 34 cm
Condition: slitage, fläckar
2000
SEK 1500
Monday July 17 2023
at 19:01:01
17/7 18:56:01
17/7 18:56:39