KONST / Litografier / Färglitografi 13967262
nr 1396 7262
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 227/300. Motivet: 43x53cm, yttermått inklusive ram: 60x67cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:32:58
300 kr
350 kr
500 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg