KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15763569
nr 1576 3569
Akvarell
Andrea Cherubini (1833-1905), "Capri". Signerad. Akvarell, bildmått: 28x20 cm, yttermått inklusive ram: 44x35 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:22:34
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)