KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612478
nr 1261 2478
Lars Tärning
(1945-2025), Sverige
Oljemålning, Lars Tärning (f. 1945), Sverige. Malta, signerad. Olja på duk, 39x31 cm
Lars Tärning, svensk målare född i Norrköping 1945, död 2025.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:03:58
17/6 17:23:47
Lars Tärning
Läs mer om Lars Tärning