KONST / Litografier / Grafiskt blad 11525448

nr 1152 5448

Sofia Linde

(f. 1980), Sverige

Grafiskt blad, Signerad och numrerad 17/50, bladets mått: 48x36

Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 december 2017
kl 19:17:18

11/12 15:00:20 1      Vinnande bud

Sofia Linde

Läs mer om Sofia Linde