KONST / Litografier / Färglitografi 12118378

nr 1211 8378

Mårten Andersson

(1934-2017), Sverige

Färglitografi, Mårten Andersson (1934-2017), Sverige. Violinist. Signerad, numrerad 165/375. Motivet: 34x27

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 22 oktober 2018
kl 19:57:23

  • Tema
  • 22 okt

Mårten Andersson

Läs mer om Mårten Andersson