KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16197354
nr 1619 7354
Tom Krestesen
(f. 1927), Danmark
Signerad. Akvarell, bildmått: 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 67x80 cm
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:25:13
13/5 17:14:00
Tom Krestesen
Läs mer om Tom Krestesen