ART / Oil paintings / Oil painting 12022122
nr 1202 2122
OIL PAINTING
signerad Pritchard, Kustmotiv med segelbåt på land. Oil on canvas, 40x50 cm,
signerad Pritchard, Kustmotiv med segelbåt på land. Olja på duk, 40x50 cm
700
SEK 300
Monday September 10 2018
at 19:41:09
10/9 19:36:09