KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16041012

nr 1604 1012

Anders Österlin

(1926-2011), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad 1978. Olja på pannå, bildmått: 10x10 cm, yttermått inklusive ram: 17x17 cm

Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 11 mars 2024
kl 20:17:32

11/3 19:38:12 1      Vinnande bud

Anders Österlin

Läs mer om Anders Österlin