KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13372391

nr 1337 2391

Nils Kreuger

(1858-1930), Sverige

Blandteknik, Nils Kreuger (1858-1930), tillskriven. "Betande häst". Daterad 1901, ej signerad. Motivet: 7x8

Utrop:

700 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:42:23