ART / Lithographs / Serigrafier 11356646
nr 1135 6646
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
6 st i mapp, Lars Norrman (1915-1979), Kors Och tvärs, sheet: 36x75,
Serigrafier, 6 st i mapp, Lars Norrman (1915-1979), Kors Och tvärs, bladets mått: 36x75
Lars Norrman, born 1915, dead 1979, Swedish painter, and draughtsman.
SEK 150
Monday October 9 2017
at 18:24:43
7/10 08:49:32
100 kr
8/10 13:08:24
Lars Norrman
Read more about Lars Norrman