ART / Oil paintings / Oil painting 13036073

nr 1303 6073

OIL PAINTING

Conny Ahlgren, Signerad C-WA. Oil on panel, 73x91,

Conny Ahlgren, Signerad C-WA. Olja på pannå, 73x91 cm

Yes

700

SEK 400

Monday January 27 2020
at 19:06:52

21/1 10:24:26 1      350 kr
27/1 19:01:15 2      Vinnande bud