Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Textiltavlor 16748350

nr 1674 8350

Textiltavlor

2 st, Heidi Lange. Signerad, daterad -88 cm, yttermått inklusive ram: 43x44 - 84x72 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 27 januari 2025
kl 18:10:45

27/1 17:25:36 1      Vinnande bud