ART / Lithographs / Litograph in colors 14823046
nr 1482 3046
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sweden. Signed, numbered 88/99 et color, unframed. Litograph in colors. Sheet: 78x61, wear, damages.
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 88/99 et color, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 78x61 cm
Condition: slitage, skador
SEK 800
Monday August 15 2022
at 18:29:52
500 kr
250 kr
300 kr (Robot)
700 kr
700 kr
700 kr (Robot)
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd