ART / Oil paintings / Oil painting 12848518

nr 1284 8518

OIL PAINTING

Jozef Golab, Krakow, signed. Oil on panel, 16x22,

Jozef Golab, Krakow, signerad. Olja på pannå, 16x22

800

SEK 500

Monday October 28 2019
at 20:49:22