FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookcase 16568272
nr 1656 8272
BOOKCASE
1950/60-tal, skrivdel, dörrpar med reliefdekor och bakomliggande hylla, teak. Width: 100 cm. Width: 41 cm. Height: 185 cm, wear, med fläckar.
1950/60-tal, skrivdel, dörrpar med reliefdekor och bakomliggande hylla, teak. Bredd: 100 cm. Djup: 41 cm. Höjd: 185 cm
Condition: bruksslitage, med fläckar
SEK 100
Monday November 11 2024
at 18:05:51
11/11 17:49:43