FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookcase 16568272

nr 1656 8272

BOOKCASE

1950/60-tal, skrivdel, dörrpar med reliefdekor och bakomliggande hylla, teak. Width: 100 cm. Width: 41 cm. Height: 185 cm, wear, med fläckar.

1950/60-tal, skrivdel, dörrpar med reliefdekor och bakomliggande hylla, teak. Bredd: 100 cm. Djup: 41 cm. Höjd: 185 cm

Condition: bruksslitage, med fläckar

SEK 100

Monday November 11 2024
at 18:05:51

11/11 17:49:43 1      Vinnande bud