KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12409174

nr 1240 9174

Signerad Jansson, Riddarholmen, signerad. Olja på pannå, 31x27

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 11 mars 2019
kl 18:36:28