KONST / Litografier / Färglitografi 8681545
nr 868 1545
Färglitografi
Pfeiffer, 40/ 50, signerad, ramens innermått: 55x55 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 januari 2014
kl 18:32:02
30/12 19:52:17
6/1 18:21:00
150 kr