KONST / Litografier / Färglitografi 13185125
nr 1318 5125
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinna, 1955. Motivet: 63x39cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:15:37
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)