ART / Oil paintings / Oil painting 13956087
nr 1395 6087
OIL PAINTING
unidentified artist. Signed, Medelhavskust. Oil on canvas, 49x60, outer dimensions including frame: 52x63,
Oidentifierad konstnär. Signerad, Medelhavskust. Olja på duk, 49x60, yttermått inklusive ram: 52x63 cm
600
SEK 150
Monday May 3 2021
at 18:39:04
1/5 15:37:53
100 kr
3/5 18:34:04