KONST / Litografier / Färglitografi 6662077
nr 666 2077
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Färglitografi , Pablo Picasso (1881-1973), 70-tal, 1043/2000, 57x40
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 8 november 2010
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso