KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8597030
*
nr 859 7030
Skulptur
Johnny Mattson, Teak, Sign JM, höjd: 29 cm, 5
Följerätt
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:54:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
4/11 19:48:48
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: johnny mattson konsthantverk skulptur teak teakmöbler trä
-
8206 Brevpress
brons/sten, putto. Längd: 13 cm, höjd: 11 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:11
-
8129 Figurkärl
3 st, Sydamerika, lergods, Höjd: 10-15 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:52
-
8123 Ikoner
8 st, Mogens Leander, Danmark, patinerad metall, 2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:22
-
8130 Kärl
Sydamerika, bemålat lergods, Längd: 20 cm. Höjd: 2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:48
-
7128 Skulptur
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Målerås, Torso,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:58
-
8128 Skulptur
fabeldjur, sydamerika. Längd: 20 cm. Höjd: 13 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:17
*
Skulptur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7030
Skulptur
Johnny Mattson, Teak, Sign JM, höjd: 29 cm, 5
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.200 kr |
| Såld: | 1.000 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 4/11 19:48:48 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: johnny mattson konsthantverk skulptur teak teakmöbler trä
-
8206 Brevpress
brons/sten, putto. Längd: 13 cm, höjd: 11 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:11 -
8129 Figurkärl
3 st, Sydamerika, lergods, Höjd: 10-15 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:52 -
8123 Ikoner
8 st, Mogens Leander, Danmark, patinerad metall, 2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:22
-
8130 Kärl
Sydamerika, bemålat lergods, Längd: 20 cm. Höjd: 2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:48 -
7128 Skulptur
Erik Höglund (1932-1998), Sverige. Målerås, Torso,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:58 -
8128 Skulptur
fabeldjur, sydamerika. Längd: 20 cm. Höjd: 13 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:17



